article list

حیوانات خانگی عجیبی که می توان به داخل هواپیما برد

تاریخ خبر : 1398/08/09
MG-980808-1434.jpg
::
حیوانات خانگی اجازه ورود به هواپیما را دارند و قوانین مربوط به خودشان را دارند،حیوانی که تعریف کمک‌احساسی برای آن صدق می‌کند، حیوانی است که یک متخصص معتبر سلامت روانی تجویزش کرده باشد تا کسی که از نظر روانی مشکلاتی دارد با کمک یکی از این حیوانات اضطراب خود را کاهش دهد و بتواند بر زندگی‌اش تمرکز کند.
:: کانگورو
یک کانگورو به‌عنوان حیوان کمک‌احساسی وارد هواپیما شود خیلی هم به‌ندرت اتفاق نمی‌افتد ، فقط سوال؟؟؟ آیا کانگوروهای جوان و کم سن را به هواپیما می‌آورند یاکانگوروهای بزرگ‌سال هم مجازند به پروازها ملحق شوند اگر در پروازتان یکی از آنها را دیدید خیلی هم شگفت زده نشوید.

Mitragasht

:: پنگوئن
در شهر نیویورک، دو پنگوئن در یکی از پروازهای خط هوایی دلتا (Delta) وجود داشتند. این پنگوئن‌ها حیوانات کمک‌احساسی نبودند، اما مسافران می وانستند با انها عکس بگیرند، زیرا این موجودات دوست‌داشتنی در راهروی هواپیما قدم می‌زدند.

Mitragasht

:: اسب مینیاتوری
سازمان حمل‌ونقل ایالات‌متحده اعلام کرده است که سگ، گربه و اسب مینیاتوری برای استفاده به‌عنوان حیوانات کمک‌احساسی و خدمت رسان در اولویت هستند. آن‌ها رفتار مناسبی دارند، کمک‌رسان هستند و سریع یاد می‌گیرند و این‌ها سبب می‌شود بتوانند در هنگام نیاز به انسان کمک کنند. ارتفاع اسب‌های مینیاتوری و رفتار متعادلشان، باعث می‌شود تا بتوانند بهترین همراه در پروازها باشند.

Mitragasht

:: بوقلمون
این حیوان احتمالاً یکی از عجیب‌ترین حیوان‌های خانگی‌ای باشد که ممکن است داخل هواپیما ببینید و واقعا سؤال پیش می‌آید که چرا این حیوان را به‌عنوان حیوان خانگی انتخاب می‌کنند. بوقلمون‌ها به‌هیچ‌وجه بامزه نیستند و چهره‌شان هم خیلی عجیب و غریب است و همچنین باید یک صندلی جدا برایش گرفت. در یک مورد صاحب یک بوقلمون از صندلی چرخ‌دار استفاده کرد تا بتواند آن را در محوطه شلوغ فرودگاه جابجا کند و امیدواریم در طول پرواز نیز حادثه‌ای برای پرنده او پیش نیامده باشد. شاید برای من و شما پرنده دل‌چسبی نباشد، اما هستند کسانی که این نوع پرنده‌ها را بخشی از خانواده‌شان می‌دانند.

Mitragasht

:: میمون
به‌سختی می‌توان تصور کرد که دیدن یک میمون در هواپیما چه حسی دارد و واکنش افرادی که در مجاورت این میمون بوده‌اند چه بوده شاید از نظر بعضی‌ها این میمون ناز و خوشگل باشد، اما خب قطعا کسانی هم هستند که خیلی از این وضعیت خوششان نمی‌آید. همه ما قبول داریم که استفاده از این نوع میمون به‌عنوان یک حیوان کمک‌احساسی خیلی عجیب است.

Mitragasht

:: رتیل
برخی مسافران رتیل‌هایشان را پنهانی به داخل هواپیما می‌آورند تا بتوانند آن‌ها را از مکانی به مکان دیگر ببرند و گاه این جانورها از دست صاحب خود فرار می‌کنند. فرار کردن رتیل‌ها بسیار ترسناک است؛ و گرچه کشنده نیستند، اما موی تنشان پوست انسان را می‌سوزاند.

Mitragasht

:: مار
برخی مسافران مارهایشان را پنهانی به داخل هواپیما می‌آورند تا اسباب سرگرمی‌شان باشد. معمولاً مارها را برای فروش جابجا می‌کنند، اما به جای آن‌که مبلغی اضافی پرداخت کنند تا آن‌ها را به همراه چمدان‌هایشان در قسمت چمدان‌های هواپیما قرار دهند، مارهایشان را در ساک همراهشان می‌گذارند.

Mitragasht
:: 1398/08/09