article list

سفر به ترکیه بدون تست pcr!

منبع خبر : مهدی شاعرپور
تاریخ خبر : 24/08/1400
ax.JPG
::
طبق اعلام دولت ترکیه از تاریخ 15نوامبر 2015 مصادف با 24 آبانماه 1400,سفر به ترکیه برای افرادی دو دوز واکسن کرونا را تزریق کرده باشند, و دو هفته از آخرین تزریق گذشته باشد, میتوانند بدون تست pcr به ترکیه سفر کنند
::
ایرلانهای ترکیش,سان اکسپرس و پگاسوس کشور ترکیه و ایران ایر تور بخشنامه های خور دا در این خصوص صادر کرده اندو منتظر اعلام ایرلاینهای دیگر ایرانی هستیم.

واکسنهای مورد تایید کشور ترکیه:

فایزر,مدرنا,جانسون,آسترازنکا,سینوفارم,سینوواکو سینواک وی

شرایط:واکسن معتبر و به زبان انگلیسی و دارای qr code

:: مهدی شاعرپور
:: 24/08/1400

تورهای مرتبط :

تور آنتالیا ویژه 21مهر

از ,8.990.000تومان

,6 شب و 7 روز

21مهر

تور مارماریس ویژه 27.28.29.30مرداد

از ,25.300.000

,6 شب و 7 روزه

ویژه27.28.29.30مرداد

مقالات مرتبط :

کوش آداسی | KUSADASI

کوش آداسی | KUSADASI


کوش آداسی یا جزیره پرنده در 71 کیلومتری شهر ستان مرکزی استان آیدین و در نوار ساحلی منطقه اژه واقع گردیده است.

هتل رویال وینگز آنتالیا

هتل رویال وینگز آنتالیا


هتل رویال وینگز یکی از بهترین هتل های 5 ستاره آنتالیاست که در منطقه لارا واقع شده است این هتل جزئی از گروه هتل های زنجیره ای ston می باشد و مساحتی بیش از 70 هزار مترمربع دارد. فاصله این هتل تا ساحل دریای مدیترانه تنها 500 متر است و با استخر بزرگی به مساحت بیش از 4500 متر مربع که در میان درختان و باغ های وسیع و پوشیده قرار گرفته محیطی رویائی و بینظیر را برای مسافرانش به ارمغان می آورد.

هتل اورنج کانتی آلانیا

هتل اورنج کانتی آلانیا


هتل اورنج کانتی آلانیا یکی از بهترین هتل های 5 ستاره ترکیه می باشد. این هتل به گونه ای ساخته شده که در نگاه اول گویی بر روی دریا قرار گرفته است و اولین چیزی که بعد از حضور در هتل توجه شما را جلب میکند آرامش و زیبایی دریای آبی است. اسکله زیبا به همراه تفریحات آبی و سرگرم کننده ی این هتل میتواند تمام نیازهای میهمانان را برآورده کند.

برخی از مراکز خرید استانبول

برخی از مراکز خرید استانبول


یکی از مهم‌ترین تفریح‌های استانبول برای گردشگرانی که به این شهر می‌روند، خرید است. مراکز خرید بسیاری در دو سوی اروپایی و آسیایی استانبول جا خوش کرده‌اند. شاید سرزدن به این مراکز خرید بهانه‌ی خوبی برای گشت‌و‌گذار در نقاط مختلف شهر باشد.