article list

رابرت، عروسک تسخیر شده

تاریخ خبر : 1397/02/22
1-rabertaroosaktaskhirshode-970222-0955.jpg
::
همه والدین برای خوشحالی و شاد کردن فرزندان خود میخواهند بهترین‌ها را به آن ها هدیه بدهند و یکی از محبوب ترین هدیه ها در بین بچه ها عروسک است.

عروسک هایی زیبا که بچه ها همیشه از آن استقبال می کنند و تمام طول دوران بچه گی خود را، با آنها سپری می کنند. ولی آیا همه عروسک ها همدم کودکان هستند؟

عروسک ها فقط برای بازی با کودکان ساخته شده اند و یا اینکه آن‌ها کودکان را به بازی خود می گیرند؟

::
در زمان‌های قدیم رابرت جین اوتو از والدین خود هدیه ای گرفت. هدیه ای زیبا و دردسرساز. مادر او یک عروسکی بسیار بزرگ که در لباس ملوان بود به او هدیه داد. علاقه او به این عروسک به گونه‌ای بود که، اسم عروسک خود را رابرت گذاشت و از دیگران خواست که او را جین صدا کنند.

در ابتدا همه چیز آرام بود ولی رفته رفته شکل دیگری به خود گرفت.

در ابتدا فکر می کردند جین تنها در اتاق بازی می کند ولی به این صورت نبود، همراه صدای جین صدای شخص دیگری هم شنیده می شد. والدین او کنجکاو شدند. جین با چه شخص دیگری بازی میکرد؟

وقتی که با جین در رابطه با این موضوع صحبت می کردند او تنها به رابرت اشاره می‌کرد. همدم صحبت های جین، رابرت بوده است؟ عروسک او!؟

رابطه جین و رابرت شدت گرفت به گونه ای که اتاق زیرشیروانی رو برای رابرت درست کرد و عروسک سگی نیز تهیه کرد که تا به امروز هم این عروسک برروی پاهای رابرت نشسته است.

حوزه فعالیت عروسک بیشتر و بیشتر شد وسایل جا به جا می شد و یا تکان میخورد میشکست و زمانی که از جین توضیح می خواستند او به رابرت اشاره می‌کرد و اصرار و پافشاری می کرد که مقصر همه این ها رابرت است.

جین بزرگ شد و رابرت را در اتاق زیرشیروانی گذاشت. همسایه ها اشاره کرده بودند که قیافه رابرت را از پشت پنجره که حالات چهره‌اش تغییر می کرد دیده اند. همین مساله ای چالش برانگیز شده بود.

در نهایت جین خانه خود را به خانواده ای دیگر که یک دختر 10 ساله داشتند فروخت. حالا صاحب جدید رابرت دختر کوچک 10 ساله است. باز هم در این خانواده رابرت دوباره کارهای خود را شروع کرد ولی شدت آن از قبلی ها بسیار بیشتر بوده است.

خانواده بسیار نگران بودند وتصمیم می گیرند که این عروسک را به موزه ی هنر Key West اهدا کنند.

:: اهدای عروسک به موزه
تنها عروسکی که برای خود عروسک دیگر داشت و دراین موزه نمایش گذاشته شد. اما داستان این جا به اتمام نرسیده است. رابرت اجازه عکس گرفتن را به هر شخصی نمی دهد بلکه بین باز دیدکنندگان شخص خود را انتخاب می‌کند. پس اگر بدون اجازه رابرت از او عکس بگیرید باید منتظر عواقب کار خود باشید. به همین دلیل کسانی که می خواهند عکس بگیرند در ابتدا از او اجازه می گیرند، اگر سر خود را تکان دهد امکان گرفتن عکس را دارد در غیر اینصورت بهتر است این کار را انجام ندهد.

کسانی که بدون اجازه او عکس گرفته اند از این کار خود سخت پشیمان هستند زیرا بدترین مشکلات و مصایب برای آنها به وجود می‌آید. از این رو هر روز نامه های زیادی برای رابرت در زمینه معذرت خواهی از او فرستاده می شود.

:: https://www.eligasht.com/Blog/travelguide/وحشتناک-ترین-عروسک-جهان/
:: 1397/02/22