article list

لاکچری ترین هتل های تهران

تاریخ خبر : 1400/02/01
IMAGE-BIG-MG-989898-9898.jpg
::
شلوغ ترین و پرهیاهوترین و جنجالی ترین شهر ایران تهران است و پر ازجاذبه های گردشگی ، امکانات رفاهی فوق العاده ، مراکز درمانی با استانداردهای بالا، بازارها و مراکز خرید متنوع دارد و این موارد برای توریست ها از جذابیت بالایی برخوردار است در عین حال برای آشناشدن با گران ترین هتل های تهران با میترا گشت همراه باشید.
:: هتل اسپیناس پالاس سعادت آباد
هتل 5 ستاره اسپیناس پالاس با قرار گرفتن در منطقه ی شمال غرب تهران قرار دارد ، طراحی این هتل به گونه ای بوده که سلیقه های همه ی سنین را در نظر گرفته است ،این ساختمان و امکاناتش آنقدر با شکوه هستند که برای اسپیناس پالاس لقب کاخ را انتخاب کرده اند و این کاخ چشم نواز شامل یک لابی باشکوه، فضاهای عمومی شگرف و مخصوصا اتاق های مجهز و استاندارد می باشد. در این هتل همه ی انتظاراتی که از یک هتل پنج ستاره می رود به بهترین نحو پاسخ داده می شود.

آدرس : تهران - سعادت آباد - انتهای بزرگراه یادگار امام - میدان بهرود

Mitragasht

:: هتل ویستریا
هتل 5 ستاره ویستریا در منطقه خوش آب‌وهوای دربند قرار گرفته، رو به کوه‌های البرز. این هتل را می‌توان از ساختمان بلند سفیدش شناخت. ساختمان هتل در 9 طبقه منفی و 10 طبقه مثبت بنا شده است و در مجموع 98 سوئیت و اتاق دارد. در این هتل 5 ستاره که در سال 1397 شروع به کار کرده، همه جور امکاناتی پیدا می‌شود، از مرکز خرید و رستوران‌های متنوع تا فضای سبز و پارکینگ اختصاصی.

آدرس : تهران – میدان قدس – خیابان دربند – نبش خیابان احمدی زمانی

Mitragasht

:: هتل پارسیان آزادی
هتل 5 ستاره پارسیان آزادي تهران از آغاز تا کنون، ارائه بهترین خدمات به ‏میهمانانی است که می خواهند ازلذت احترام سنتی ایرانیان به میهمان برخوردار شوند. بنابراین به ‏محض اینکه به عنوان میهمان، ما را سرافراز نمائید براي ما در جایگاه رفیع پنج ستاره بودن قرار می گیرید و این هتل تمام توان ‏خود را به کار خواهد گرفت تا لبخند رضایت را بر لبانتان بنشاند.

آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران - تقاطع یادگار امام (رهه) - هتل پارسیان آزادی

Mitragasht

:: هتل پارسیان استقلال
هتل 5 ستاره استقلال ، بزرگترین هتل پایتخت است، قبل از انقلاب اسمش هتل رویال هیلتون بوده و بیشتر از پنجاه سالش است؛ پا به سن گذاشته ای بلندقد، با نشاط و سرحال. دو برج شرقی و غربی و امکاناتی به اندازه یک شهر دارد که ده جور رستوران و کافه مغازه، فروشگاه، مجموعه ورزشی، زمین تنیس، استخر و ماساژ و گالری هنری را شامل می شود.

آدرس : تهران - تقاطع بزرگراه شهید چمران و ولی‌عصر - هتل بین المللی پارسیان استقلال تهران

Mitragasht
:: در ایم مطلب با 4 مورد از لوکس ترین هتل ها شما آشنا شدید
که جزو گرانترین اقامت گاه های پایتخت و حتی ایران هستند. اگر نمی خواهید انقدر هزینه کنید اصلا جای نگرانی نیست در صفحه اصلی میترا گشت ، هتلی مناسب بودجه خودتان را پیدا خواهید کرد.

Mitragasht
:: 1400/02/01