article list

مخوف ترین پل سه طبقه

تاریخ خبر : 1397/03/01
1-polsetabaghe-970301-1125.jpg
::
در مکانی دورافتاده در شهر ولز، روستایی زیبا و دیدنی با منظره هایی شگرف و پل سه طبقه رازآلود وجود دارد که هرساله تعداد زیادی از مردم برای مشاهده این منطقه به آن جا رهسپار می‌شوند.
::
البته به جز طبیعت زیبا و بکر آن یک پل سه طبقه در این روستا وجود دارد که اکثر توریست ها برای مشاهده آن به این روستا عزمت می کنند.

هر کدام از این طبقه ها برای خود داستان جذاب و شنیدنی دارند که هرشخص مشتاق به شنیدن آن است.

طبقه اول که همان پایین ترین طبقه آن است در قرن 11 ام ساخته شده است چندی بعد مردم به این نتیجه رسیدند که این پل استحکام مناسبی ندارد و میخواستند که پل دیگری را بسازند

برای ساختن پل بعدی از پل اولیه به عنوان داربست استفاده کردند و پل دوم را ساختند.

باز هم به دلیل گذشت زمان و برای ایجاد استحکامات بیشتر تصمیم به ساخت پل سوم گرفتند. ولی باز هم این پل را روی پل قبلی ساختند. دلایلی متفاوتی داشته ولی موجه ترین دلیل آن نگه داری پل‌ها به دلیل قدمت تاریخی که داشتند بوده است.

Mitragasht
:: داستان رازآلود پل شیطانی
ولی آیا داستان به همین صورت بوده است!؟

در زمان های قدیم گاو پیرزنی آن سمت رودخانه بوده و آن پیرزن هیچ دسترسی به گاو خود نداشته است در همین حین صدای در گوش پیرزن شنیده می شود صدایی که از جانب شیطان بوده است. پیرزن با این صدای وسوسه انگیز معامله ای انجام می دهد. شیطان پلی برای عبور گاو بر روی این رود میسازد ولی روح اولین موجود زنده ای که از روی پل عبور کند را تسخیر می نماید. پیرزن قبول می کند و زمانی که پل ساخته شد تکه نانی را به آن سوی پل پرت می کند و سگ پیرزن از روی پل رد شده و روح آن به تسخیر درمی آید.

تصویر سگی که بعد از مدت ها بر روی پل دیده شده است.

Mitragasht

هرساله تعداد بسیار زیادی از ادم های جسور و کنجکاو از سرتاسر جهان برای دیدن این پل رعب آمیز می آیند.

مسافرتی که هم داری هیجان است و هم می توانید از طبیعت زیبای آن لذت ببرید.

:: https://www.eligasht.com/Blog/travelguide/پل-شیطان/
:: 1397/03/01