article list

برخی از مراکز خرید استانبول

تاریخ خبر : 1398/10/22
IMAGE-BIG-MG-981106.jpg
::
یکی از مهم‌ترین تفریح‌های استانبول برای گردشگرانی که به این شهر می‌روند، خرید است. مراکز خرید بسیاری در دو سوی اروپایی و آسیایی استانبول جا خوش کرده‌اند. شاید سرزدن به این مراکز خرید بهانه‌ی خوبی برای گشت‌و‌گذار در نقاط مختلف شهر باشد.
:: گراند بازار استانبول
یکی از جذاب‌ترین مراکز خرید استانبول «گراند بازار استانبول» است که در بخش اروپایی شهر قرار دارد و محال است دست خالی از این بازار پر از عطر و طعم و رنگ بیرون بیایید. اگر دنبال قهوه‌ی خوب ترک یا ادویه‌های ناب آفریقایی و آسیایی هستید، حتماً به این بازار سر بزنید. قیمت‌های این بازار نسبت به دیگر بازارهای استانبول مناسب‌تر است.

Mitragasht

:: مرکز خرید جواهر
این مرکز خرید از مدرن‌ترین مراکز خرید و ششمین مرکز خرید بزرگ در دنیاست استانبول در ترکیه در نزدیکی اسکله‌ی «امینونو» و منطقه‌ی «شیشلی» استانبول قرار گرفته ، برای رسیدن به این مرکز خرید می‌توانید از مترو استفاده کنید و در ایستگاه شیشلی پیاده شوید.

Mitragasht

:: خیابان استقلال
خیابان استقلال، خیابان مشهور در ترکیه است که با ریل معروف تراموایی که دارد، از مسیری پر از کافه‌ها، بوتیک‌ها و نوزاندگان خیابانی، بازدیدکنندگان را به قلب استانبول، یعنی «میدان تقسیم» می‌برد.

Mitragasht

:: مرکز خرید اولیویوم
این مرکز خرید که در قسمت کارگرنشین استانبول، یعنی محله‌ی «زیتین بورنو» قرار دارد، همیشه در حراج است و کالاهایی که ارایه می‌دهد، اگرچه ممکن است چندان مد روز نباشند، اما کیفیت خوبی دارند.

Mitragasht

:: استانبول مال
این مرکز خرید که بیشتر به اسم موی شناخته می‌شود در بخش اروپایی ترکیه قرار دارد و شعبی مهم و پر طرفدار در آن مشغول فعالیت هستند. یکی از بزرگترین شعبه‌های برند ویکتوریا سیکرت در استانبول مال قرار دارد.

Mitragasht

:: پالادیوم استانبول
پالادیوم در نیمه‌ی آسیایی ترکیه قرار دارد و می‌توان آن‌را یکی از نمونه‌های عالی معماری مدرن دانست ، این مرکز خرید در کنار فروشگاه‌های متنوعش سالن سینما، تئاتر کافه و فودکورتی بزرگ دارد .

Mitragasht

:: مرکز خرید مارمارا فروم استانبول
مارمارا فروم هم در محله باکیرکوی ترکیهقرار دارد، این مجموعه در سه طبقه، حدود ۳۰۰ برند معتبر ترکیه و جهان اجناس خود را عرضه می‌کنند. از برترین برندهای جواهرات تا پوشاک زنانه و مردانه، لوازم خانگی و… همه را می‌توانید در این مجموعه بیابید.

Mitragasht

:: مرکز خرید آکاسیا استانبول
این مرکز خرید در منطقه اسکودار استانبول در نزدیکی مرکز خرید مارمارا با معماری خیره‌کننده خودنمایی می‌کند؛ وقتی در فضای زیبای سرپوشیده این مجتمع قدم می‌زنید، می‌توانید آسمان آبی را از سقف شیشه‌ای تماشا کنید و لذت ببرید. مرکز خرید آکاسیا بیش از ۳۰۰ مغازه دارد که از کیف و کفش تا لوازم خانگی، بهترین برندها را به شما عرضه می‌کند

Mitragasht

:: 1398/10/22