شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی میترا گشت

یک دنیا گشت با میتراگشت

درباره میترا گشت :

برنامه ریزی و برگزاری تورهای خروجی، رزرو هتل در سراسر جهان ، رزرو پرواز به همه نقاط دنیا ، ارائه بیمه های مسافرتی و تمام امور مربوط به گردشگری در حوزه فعالیت آژانس میتراگشت پرواز است. در این راستا، میتراگشت با بزرگترین آژانس های بین المللی همکاری دارد و از وجود کادری مجرب و حرفه ای بهره می گیرد.

همگام با پیشرفت های جهانی در زمینه خدمات آنلاین، آژانس میتراگشت با ایجاد و توسعه سایت اینترنتی خود، امکان رزرو هتل و پروازهای داخلی و بین المللی را در همه ساعات شب و روز فراهم آورده است. شما میتوانید با خیالی آسوده و با نرخ های رقابتی ، پرواز ، هتل و بیمه مسافرتی خود را به صورت اینترنتی و بدون زحمت تهیه کرده و از در صورت نیاز به مشاوره با شماره تلفن 88532532 - 021 تماس حاصل فرمائید.

آژانس مسافرتی میتراگشت سعی دارد تا با برگزاری تورهای گردشگری داخلی و خارجی، مشتریان را با فرهنگ و تمدن های کشور های مختلف آشنا سازد و این فرصت را برای همگان فراهم سازد تا هم از سفر لذت برده و هم به تجربیات خود بیفزایند.

برخی از تورهای میتراگشت : تورهای ترکیه ، تورهای تایلند ، تور دبی ، تور آذربایجان ، تور بلغارستان ، تور صربستان ، تور روسیه ، تور چین ، تور هند ، تور آفریقا ، تورهای اروپایی و .. می باشد.

مديريت : خانم منیر اسفندیاری

آدرس : تهران - خیابان شهید بهشتی - بین سهروردی و چهارراه تختی - پلاک 185 - طبقه 1

تلفن مشاوره و پشتیبانی: 88532532 - 021

pic004305210001

تماس با میترا گشت :

آدرس : تهران - خیابان شهید بهشتی - بین سهروردی و چهارراه تختی - پلاک 185 - طبقه 1

تلفن : 88532532

تلفکس : 88743800

ایمیل : info@mitragasht.com

مشاوره از طریق تلگرام: @MitraGasht24

فرم تماس با ما :

میتراگشت