article list

مکان های دیدنی و محبوب در گوا

asli-goa-9611191226.jpg
::
گوا یکی از مقاصد توریستی شناخته شده در هند است. مردم از دور و نزدیک برای دیدن سواحل، فعالیت های هیجان انگیز، مهمانی ها، طبیعت و تاریخ به این شهر سفر می کنند در اینجا قصد داریم مکان های گردشگری و جذاب گوا را به شما معرفی کنیم.
:: بازارهای گوا
Mitragasht

چهارشنبه بازار آنجونا هر چهارشنبه از صبح تا عصر برگزار می شود. این بازار فقط در طول فصل باران های موسمی تعطیل است . این بازار تمام افراد را از سراسر گوا به جذب خود می کند. تنوع محصولات در آنجا بسیار زیاد است و هر محصولی که مایل باشید می توانید پیدا کنید اما مطمئن باشید که چانه زدن را فراموش نکنید. بعد از یک روز خرید، می توانید به سواحل آن بروید و در آنجا غروب زیبای خورشید را نظاره گر باشید.

:: سواحل گوا
Mitragasht

خط ساحلی شنی طول و دراز گوا برای سواحل زیبایش مشهور است. در این سواحل موارد مختلفی همچون اقامت گاه های مجلل، مهمانی های خوب و آرامش بسیار زیاد وجود دارد. در صورتی که می خواهید تفریحات آبی داشته باشید سری به باگا بزنید. اگر تنهایی و آرامش را ترجیح می دهید، بهتر است سفر به سواحل آگوندا یا patnem را از دست ندهید.

:: گوای قدیمی
Mitragasht

گوای قدیمی که زمانی پایتخت مهم و بزرگ پرتغالی ها بوده، امروزه تنها تعداد انگشت شماری کلیسا و کلیسای جامع مهم دارد. این کلیسا ها از جمله بزرگترین کلیساها در آسیا می باشند. برخی از ساختمان ها امروزه به موزه های تاریخ شناسی و باستان شناسی تبدیل شده اند و مکانی عالی برای نمایش تاریخ گوا هستند. یکی از بناهای جذاب در گوای قدیمی، صومعه و کلیسای سنت فرانسیس از آسیسی است که در سال 1521 ساخته شده است. یکی دیگر از این بناها، کلیسای بوم عیسی مسیح می باشد که شامل بقایای حفظ شده از بدن سنت فرانسیس خاویر، یک مبلغ مذهبی و قدیس حامی گوا، است. بدن این فرد هر 10 سال یکبار به نمایش عموم گذاشته می شود.

:: پناه گاه های حیات وحش در گوا
Mitragasht

گوای هندوستان تنها محدود به کلیسا و سواحل دلپذیر نیست. موقعیت این منطقه در امتداد کوهستان غربی، پناهگاه پرندگان و انواع مختلفی از حیوانات است و تقریبا 20 درصد از گوا شامل پناهگاه حیات وحش است. این مکان ها در طول سال باز هستند اگرچه ماه اکتبر تا مارس بهترین زمان برای بازدید می باشد.

دو پناهگاه اصلی شامل Bhagwan Mahvir و Cotigao است. اقامت گاه هایی که توسط حوزه ی جنگل گوا فراهم شده است برای هر دو پناه گاه موجود و در دسترس می باشد.

:: مزارع ادویه گوا
Mitragasht

یکی دیگر از موارد برجسته در سفر به گوای هندوستان ، مزارع ادویه ای است که در جنگلی انبوه در سراسر پوندا وجود دارد. مزارع ادویه برای بازدید همگان باز است . شما می توانید از یک تور راهنما استفاده کنید و از مناظر دلپذیر لذت برده و با یک نهار تند آن را به پایان برسانید. یکی از قدیمی ترین و تحسین بر انگیز ترین مزارع در گوا ،مزرعه ی 130 هکتاری ادویه sahakari است. این مزرعه تنها 40 دقیقه با پانجیم فاصله دارد. اقامت و فعالیت های دیگری همچون فیل یا قایق سواری در بیشتر این مزارع وجود دارد. اگر شما به گیاهان دارویی و باغداری ارگانیک علاقه مند باشید، بازدید از Sai Abyss Herbarium را از دست ندهید .