article list

هتل رویال وینگز آنتالیا

royal-wings-001.jpg
::
هتل رویال وینگز یکی از بهترین هتل های 5 ستاره آنتالیاست که در منطقه لارا واقع شده است این هتل جزئی از گروه هتل های زنجیره ای ston می باشد و مساحتی بیش از 70 هزار مترمربع دارد. فاصله این هتل تا ساحل دریای مدیترانه تنها 500 متر است و با استخر بزرگی به مساحت بیش از 4500 متر مربع که در میان درختان و باغ های وسیع و پوشیده قرار گرفته محیطی رویائی و بینظیر را برای مسافرانش به ارمغان می آورد.

::
هتل رویال وینگز لارا دارای پارک آبی با 9 سرسره بزرگ و یک استخر با موج مصنوعی می باشد. همچنین در کنار خود ، استخری مخصوص کودکان شما نیز در دسترس می باشد.

Mitragasht
:: اتاق های هتل رویال وینگز
اتاق های هتل رویال وینگز آنتالیا طراحی داخلی مدرنی دارند و با اثباب و وسایل چوبی تزئین شده اند همچنین تمامی اتاق ها دارای بالکن اختصاصی می باشند که برخی از آنها چشم اندازی زیبا از دریا مدیترانه را برای شما به نمایش میگذارند. در کل این هتل دارای 457 اتاق می باشد که به صورت زیر هستند :

395 اتاق ممتاز

40 سوییت کوچک

20 اتاق خانوادگی دوبلکس

2 کینگ سوییت

کلیه اتاق ها دارای تهویه مطبوع، تلویزیون، تلفن، لوازم بهداشتی حمام، دمپایی، سشوار، سرویس بهداشتی، حمام با وان یا دوش، صندوق امانات و بالکن اختصاصی می‌باشند. همچنین تمامی اتاق ها به صورت روزانه نظافت می شود و حوله ها تعویض میگردد و هر سه روز یکبار ملحفه تخت ها تعویض میگردد. تخت کودک نیز در صورت درخواست مسافر در اختیارتان قرار میگیرد.

Mitragasht
:: رستوران ها و کافه های هتل 5 ستاره رویال وینگز
رستوران بزرگ و اصلی هتل رویال ( صبحانه، نهار، شام، سلف سرویس کودکان و غذا های رژیمی برای نهار و شام )، رستوران شُر اسنک ( نهار )، رستوران رویال بیسترو ( صبحانه ی دیر هنگام، میانوعده ی نیمه شب )، قنادی II ( کیک، دسر )، رستوران ایتالیایی گوندُل ( سفارشی )، رستوران خاور دور بامبو گاردن ( سفارشی )، رستوران ترکی شاهان ( سفارشی ) و رستوران ماهی دیپ سی ( سفارشی ).

همچنین 8 مینی رستوران هتل رویال وینگز انواع اغذیه را ارائه می دهند: بستنی، قهوه و کیک، تست، دونر، سیب زمینی آب پز، وافل، پیتزا، ساندویچ و میوه. خیمه ی ترکی بین ساعات 12:00 الی 16:30 شیرینی های ترکی سنتی ( مانند گزلمه و پیده ) سرو می کند.

توجه داشته باشید که رستوران های سفارشی با پرداخت هزینه قابل استفاده هستند.

رستوران اصلی رویال: سرو صبحانه، ناهار و شام

رستوران ROYAL BISTRO: سرو LATE BREAKFAST و MIDNIGHT SNACK

رستوران FOOD CORNERS: چای، قهوه، کیک، پیتزا و ساندویچ

رستوران TURKISH TENT: سرو باقلواهای ترکی( GÖZLEME).

رستوران IL PATISSERIE: سرو طیف وسیع دسر و کیک

کافه اسنک ساحلی: سرو اسنک در ساحل

رستوران آلاکارته GONDOL: سرو غذاهای ایتالیایی

رستوران آلاکارته BAMBOO GARDEN: سرو غذاهای چینی

رستوران آلاکارته SAHAN: سرو غذاهای ترکی

رستوران آلاکارته DEEP SEE: سرو غذاهای دریایی

کافه ها

کافه SKY LOBBY

کافه PIANO LOBBY

کافه POOL

کافه BEACH

کافه AQUA

کافه SHORE SNACK :

کافه AMPHI

کافه GIDDY DISCO

کافه BOWLING

کافه GOSSIP

کافه VITAMIN

Mitragasht
::
هتل رویال وینگز دارای خدمات تفریحی شبانه مختلفی مثل موزیک و آواز ، کلاب شبانه ، دیسکو ، نمایشهای کمدی و برنامه های شاد دیگر می باشد که با توجه به زمان به صورت شبانه اجرا میشود. فاصله این هتل تا فرودگاه آنتالیا حدود 16 کیلومتر و تا مرکز شهر آنتالیا 27 کیلومتر می باشد. نمره بسیار بالای مسافران به کیفیت و تنوع غذاها ، تفریحات و امکانات هتل و تمیزی ، زیبایی و برخورد کارکنان این هتل جای هیچ بحثب را برای مسافران باقی نمیگذارد.