article list

پاسخ هوشمندانه شرکت هواپیمایی نروژ به شکایت مسافر شوخ طبع

تاریخ خبر : 1397/03/08
1-havapeymaeenorvej-970308-1006.jpg
::
در یکی از پروازها یکی از مسافران به نام گاس دالدینگ که از پرواز خط هوایی شرکت هواپیمایی نروژ (Norwegian Airlines) رضایت کامل را نداشت برای ارایه این مشکل دست به قلم شد و مشکل خود را در خصوص یک شعر برای این شرکت هواپیمایی نوشت.
::
به گزارش BBC:

شرکت هواپیمایی نروژ، نه تنها با بخشیدن هزینه موافقت کرد، بلکه مسئله را با پاسخی خلاقانه حل کرد.

Mitragasht
::
دالدینگ در شعری که متن آن را در بالا ارسال کرده ایم نارضایتی خود را از خطوط هوایی اعلام کرده و گفته است با توجه به ساعات بالای پرواز و حتی برای غذا باید پول هم پرداخت کرد، هدفونی برای آهنگ گوش کردن هم ندارند شکایت خود را مطرح کرد. گفت هزینه بلیط گرون است و از آن ها خواست که به صورت رایگان این بلیط را برای او حساب کنند.

Mitragasht
::
شرکت هواپیمایی نیز از ایده و شوخ طبعی خاص خود استفاده کرد و از این انتقاد او تشکر کرد و از او بابت این موضوع معذرت خواهی و در نهایت سفر خوبی را برای او آرزو کرد.

کارمندان شرکت هواپیمایی نروژ از سبک جدیدی برای پاسخ به مشتری خود استفاده کردند و مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار دادند که نتیجه و بازخورد خوبی داشته باشد.

دالدینگ نیز جواب آنها را داد و از آنها تشکری مجدد در قالب شعر جدید دیگر ارایه داد.

Mitragasht
:: نتیجه بازخورد این نامه ها
این جواب ها را در سایت های اجتماعی متنوع و متفاوتی ارایه دادند و تمامی مردم از آن استقبال کردند و اپاسخ شرکت هواپیمایی نروژ بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

آقای دالدینگ، موسیقی‌دان ۲۷ ساله، اهل روستای «Crackington Haven» است و در حال حاضر در بریستول زندگی می‌کند. او به «MailOnline Travel» گفت:

من تا به حال به غیر از چند شعری که برای نامزدم گفتم، شعر دیگری نگفتم. این اولین کار من است که در معرض دید عموم قرار گرفته است. من از موسیقی امرار معاش می‌کنم و هنرمندی هستیم که به صورت پاره‌وقت، کارهای مختلفی در زمینه‌های مختلف انجام داده‌ام.

سخنگوی شرکت هواپیمایی نروژ به MailOnline گفت:

تیم خدمات پس از فروش ما، برای پشتیبانی از بیش از ۳۰ میلیون مسافری که با این شرکت پرواز می‌کنند، آماده هستند و این شعر نشان می‌دهد که آن‌ها، گروهی انعطاف‌پذیر، هوشمند و خلاق هستند.

خرسندیم که مشکل مشتری را به شیوه‌ای شوخ‌طبعانه حل کردیم که نشان می‌دهد کمی آرامش و خونسردی می‌تواند خیلی موثر باشد.

:: https://www.kojaro.com/2018/3/11/141193/پاسخ-هوشمندانه-نروژ-مسافر/
:: 1397/03/08