article list

آیا می دانید چرا در پرواز با آبنبات از شما پذیرایی می کنند؟

تاریخ خبر : 1398/08/18
IMAGE-BIG-MG-980813-1604.png
::
پرواز با هواپیما آیین و اصولی دارد که سال هاست در هر پرواز تکرار می شود و ربطی به شرکت های هواپیمایی ندارد به طور مثال مهانداران هنگام ورود شما به هواپیما با خوشامدگویی از استرس شما کم می کنند و می خواهند اعتمادتان را در طول پرواز جلب کنند.
:: فواید آبنبات
انرژی زا

کاهش سرفه

ملایم و ضد خلط

جلوگیری از یبوست

جلوگیری از ادرار مکرر

جلوگیری و کاهش درد معده

بهترین جایگزین برای شکر و قند است

طعم طراوت آن باعث افزایش انرژی می‌شود

جلوگیری از فشار بیش از حد جسمی و ذهنی ناشی از کار سخت و فعالیت است

Mitragasht

::
پذیرایی از مسافران با آبنات در آغاز پرواز هم، یکی از این اصول و آیینی است که مسافران در هر پرواز با آن مواجه می شوند. جالب است بدانید که این آبنبات های کوچک نه برای پذیرایی به شما تعارف می شوند نه مهمان نوازی ایرلاین هواپیمایی! این آبنبات ها به دلیل کمک به سلامتی شما هنگام پرواز، به شما داده می شوند، تا با خوردن آن آب دهانتان را قورت دهید و از گرفتگی گوش هایتان جلوگیری کنید.

Mitragasht

::
با اوج گرفتن هواپیما، درست چند دقیقه بعد از پرواز، شما احساس می کنید هوا در گوشتان پیچیده و صدایی را نمی شویدو احساس درد به شما دست میدهد، برای جلوگیری از این درد که به دلیل تعادل نداشتن در فشار هوای دو طرف پرده گوش هنگام پرواز به وجود می آید

Mitragasht

:: متخصصان گوش و حلق و بینی این توصیه را به شما میکنند:
با شروع پرواز آبنبات بخورید یا آدامس بجوید به این دلیل که بزاق دهان شما مدام در حال ترشح کردن است و باعث می شود شما دائم آب دهان خود را قورت دهید

Mitragasht

Mitragasht

:: راه حلی دیگر
شما بینی خود را گرفته و با دهان خود تنفس کنید و هوار را به آرامی در بینی خود بدمید این کار هم نیز باعث می شود که هوای اضافه از گوش شما خارج شدهو به باز شدن گوشتان کمک می کند.

Mitragasht

:: 1398/08/18